Aurea

Našou prácou je vaša kariéra

O nás

Sme personálno-poradenská agentúra – špecialista na vyhľadávanie a výber vhodných zamestnancov na pracovné pozície stredného a vrcholového manažmentu a vysoko špecializovaných pozícií.

V hustej sieti personálnych agentúr sa odlišujeme vysokou kvalitou individuálneho prístupu k potrebám zákazníka, profesionálnou komunikáciou, dôverou a diskrétnosťou. Prioritou pri poskytovaní služieb sú potreby zákazníka, jeho očakávania, poznanie prostredia s súvislostí. Orientujeme sa na pracovný trh v Slovenskej republike.

SLUŽBY ZAMESTNÁVATEĽOM

Prehľadáme všetky kúty Slovenska, a ak bude nutné, tak aj sveta, aby sme pre Vás našli toho správneho človeka!
Skôr ako Vám predstavíme Vášho potenciálneho zamestnanca, absolvujú všetci kandidáti osobný pohovor s nami, na ktorom podrobne zisťujeme jeho vhodnosť na obsadzovanú pracovnú pozíciu z hľadiska jeho kvalifikačných, ako aj osobnostných predpokladov. Kandidátov vyhľadávame predovšetkým prostredníctvom osobných kontaktov, našej internej databázy, inzercie a priamym oslovením kandidátov.

SLUŽBY UCHÁDZAČOM

Ak ste odborník vo svojom fachu, máte radi prácu, ktorá Vás baví, no momentálne ste bez nej, alebo si hľadáte lepšiu, vieme Vám pomôcť.

Aurea

Kontaktujte nás

Adresa

Nám. S.H.Vajanského 2
036 01 Martin

Telefón

+421 43 4301940

Mobil

+421 905 224 094